Mine põhisisu juurde

SAINT-GERVAIS MONT BLANC

SAINT-GERVAIS MONT BLANC

Saint-Gervais Mont Blanc kaubamärk kasutab oma näonaha- ja kehakosmeetikas Prantsusmaa Saint-Gervais mägipiirkonnast pärinevat rahustava ja taastava toimega termaalvett. Kõik selle tooted sisaldavad tänu termaalveele suures kontsentratsioonis mineraalaineid ning sobivad ideaalselt tundlikule, atoopilisele ja ekseemsele nahale või aknele kalduvale nahale.

Prantsuse kaubamärgi Saint-Gervais Mont Blanc ajalugu sai alguse 1807. aastal, kui notar Joseph-Marie Gontard avas Saint-Gervais' spaa pärast seda, kui oli analüüsinud Saint-Gervais' kuumaveeallika vett ja avastanud, et see on mineraaliderikas ning sobib ideaalselt kahjustatud naha regenereerimiseks. Spaas hakkasid tervenema inimesed, kellel olid erinevad nahaprobleemid, sealhulgas ka rasked põletused. 2012. aastal loodi esimene Saint-Gervais Mont Blanc termaalvett kasutav näonaha hooldussari, mis pälvis 1996. aastal Prantsuse Meditsiiniakadeemia tunnustuse selle positiivse mõju eest tundlikule ja atoopilisele nahale.

Avastage ka teie Saint-Gervais Mont Blanc kosmeetika, mis sisaldab selliseid mineraale nagu magneesium, väävel, naatrium, kaltsium, kaalium, antioksüdant mangaan ning taastumisprotsesse toetav boor. Enimmüüdud toodete hulgas on Saint-Gervais Mont Blanc termaalvee sprei, mida saab kasutada rahustava seerumina, aga ka meigi peal fikseeriva spreina. Populaarsed on ka toitev päevakreem Saint-Gervais Mont Blanc, taastav öökreem Saint-Gervais Mont Blanc või rahustav kehapalsam Saint-Gervais Mont Blanc.

Kuva kogu tekst peida tekst