Mine põhisisu juurde

Shu Uemura Art of Hair
Täiusliku soengutegemise kunst

Shu Uemura Art of Hair on minimalistlik, rafineeritud soengutoodete kollektsioon, mille koostis on välja töötatud andekaimate juuksurite poolt. Kõigil sarja toodetel on sama luksuslik, ajatu lõhn, mis meenutab puhtust. Laitmatus soengus juuksed, mis on alati kerged, terved ja käe all pehmed.
Täiusliku soengutegemise kunst.

Muutke oma juuksed iga päev ainulaadseks kunstiteoseks

Kuumakaitse ja silendamine
[netsu design]

Netsu (jaapani keeles „kuumus“) Design on kaitsev soengukreem, mis väldib juuste krässu minekut kuni 96 tundi ja kaitseb kuni 230 °C kuumuse eest. Saavutad loomuliku, hõlpsalt soengusse seatava välimuse, mis võib kesta mitu päeva.

Kauakestev looduslik soengupihusti
[tsuki shape]

Tsuki (jaapani keeles „kuu“) Shape on soengupihusti, mis annab juustele püsiva vormi ja toob iga loki kaunilt esile. See sisaldab kuumusaktiveeritavat soengumälu ning annab alati kerge, käe all loomulikuna tunduva soengu.

Tugev ent loomulik fikseerimine
[kumo hold]

Kumo (jaapani keeles „pilv“) Hold on kerge, kuid tugevalt fikseeriv juukselakk. Selle juukselaki õhkõrn udu defineerib veatult teie soengu, tuues samas esile juuste loomuliku kuju ja värvi. Täiuslik lõpptulemus, mida on imemõnus puudutada.

Kiire fööniga kuivatamine ja sära
[tsuyu dry]

Tsuyu (jaapani keeles „hommikukaste“) Sleek on normaalsetele kuni tihedatele juustele mõeldud pihustatav föönikuivatusõli. Teie juuksed saavad kuni kaks korda kiiremini kuivaks ning iga juuksekarva katab nähtamatu kiht, mis muudab lõpptulemuse täiuslikult siledaks, pehmeks ja läikivaks.

Tugev soengukreem
[umou hold]

Umou (jaapani keeles „suled“) Hold on soengukreem, mis sobib lühikestele kuni keskmise pikkusega juustele. See annab soengule kauakestva kuju, kuid ei kleebi juukseid kokku ega muuda neid raskeks. Samuti kaitseb see kuumuse ja niiskuse eest. Sile välimus ja loomulik sära.

Tugevatoimeline matistav savi
[nendo definer]

Nendo (jaapani keeles „savi“) Definer on matistav soengusavi, mis rõhutab juuksesalke, muudab juuksed hõlpsasti vormitavaks ja annab neile rabava tekstuuri ning mati pinna. Sobib nii metsiku sasipea kui ka sileda läiketa välimuse saavutamiseks.

Kujunduspasta
[ishi sculpt]

Ishi (jaapani keeles „kivi“) Sculpt on kuju andev soengupasta. See annab teie juustele ainulaadse kuju, tekstuuri ja definitsiooni ning tulemuseks on poolmatt välimus, mida saate päeva jooksul vajaduse korral muuta.

Maksimaalne volüüm juuksejuurtest alates
[awa volume]

Awa (jaapani keeles „mull“) Volume pakub teie juustele maksimaalset volüümi, jätmata neile samas kleepuvat kihti. Teie juuksed jäävad käe all pehmed ja siledad, toode pakub keskmiselt tugevat fikseeringut ja jätab juustele loomuliku sära.

Täiuslikult laines juuksed
[kaze wave]

Kaze (jaapani keeles „tuul“) Wave fikseerib kaunilt laines ja lokkis juuksed. See fikseerib soengu pikemaks ajaks, muudab juuksed pehmeks, kergeks ja loomulikult säravaks, kaitseb juukseid kuumuse eest ning väldib nende krässuminekut.

Pehmed, kaunilt esile toodud lained
[uzu cotton]

Cotton Uzu (jaapani keeles „keeris“) on lainelistele ja lokkis juustele mõeldud kerge kreemjas juuksevõie, mis fikseerib nende vetruvuse ja lisab neile õrna läike. Tulemuseks on loomulik ilu ja sundimatu stiil.

 

Seitse viivitamatult avalduvat mõju
[shiki worker]

Shiki (jaapani keeles „neli aastaaega“) Worker on mitmeotstarbeline soengualustoode, mille seitse kasulikku mõju avalduvad viivitamatult: see niisutab juukseid ja muudab nende kammimise hõlpsaks, silub ja toidab neid, lisab neile läiget, väldib juuste krässuminekut ja muudab nad pehmeks.