Reisikosmeetikast lähemalt

Kavatsed reisile minna? Olenemata sellest, kas lähed reisile paariks päevaks või mitmeks nädalaks, on tark tegu võtta kaasa sobivas suuruses kosmeetikatooted. Nii hoiad pakkimisel kokku hulga ruumi ja palju aega.

 

Enamik parfüümitootjaid valmistab ka reisikosmeetika komplekte või käekotti mahtuvaid parfüüme, mida saad endaga lennukisalongi kaasa võtta. Igas riigis kehtivad lennukisalongi võetava vedeliku koguse kohta oma reeglid, kuid minimaalne on 30 ml. Šampooni või dušigeeli ei ole salongis vaja, kuid kui sul on ees pikk reis, võib sul parfüümi, deodoranti, käte desovahendit, BB-kreemi või jumestuskreemi vaja minna. Kui otsustad reisida pagasita, on hea, kui kõik vajalik mahub ära käsipagasisse ning sellisel juhul on reisikosmeetika parim lahendus.

Kuva kogu tekst peida tekst

Hoia kohvris ruumi kokku reisimiseks sobiva suurusega tualett-tarvetega! Ei ole oluline, kas valmistud suvepuhkuseks või ärireisiks, sest need reisimiseks mõeldud ilutarbed muudavad sinu elu olulisel määral lihtsamaks. Praegusajal pakuvad paljud tootemargid reisitualett-tarbeid praktilises pakendis, mida on ohutu lennukisse kaasa võtta ja aitab vältida sisu väljavoolamist. Reisile kaasa võetud sobiva suurusega šampoon, minideodorant või miniduši geel aitavad sul hulga aega kokku hoida ja võimaldavad sul pakkida kõik vajalik spetsiaalsesse kotti, mis on alati järgmiseks reisiks valmis. Kui sa juba uurid lähemalt meie valikut, heida pilk ka meie reisimeigi tootevalikule ja leia täiuslik reisipalett, miniripsmetušš või meigikott.

Kuva kogu tekst peida tekst